XBMC Main - en to pl translation catalogue (248 entries)

[ctx: #31000]
en: Item
pl: Pozycja

[ctx: #31001]
en: Items
pl: Pozycji

[ctx: #31002]
en: Tag
pl: Znacznik

[ctx: #31003]
en: Next
pl: Następny

[ctx: #31004]
en: Show shadows on panels
pl: Pokazuj cienie paneli

[ctx: #31005]
en: Video OSD
pl: Menu ekranowe

[ctx: #31006]
en: Show plot when pressing info
pl: Pokazuj fabułę w panelu informacji

[ctx: #31007]
en: Show media flags
pl: Pokazuj etykiety mediów

[ctx: #31008]
en: Show plot overlay in after delay
pl: Opóźniaj wyświetlanie fabuły

[ctx: #31009]
en: Open playlist
pl: Otwórz listę

[ctx: #31010]
en: Save playlist
pl: Zapisz listę

[ctx: #31011]
en: Close playlist
pl: Zamknij listę

[ctx: #31012]
en: Current playlist
pl: Aktualna lista

[ctx: #31013]
en: Muted
pl: Wyciszone

[ctx: #31014]
en: Show header
pl: Pokazuj nagłówek

[ctx: #31015]
en: Live TV
pl: Telewizja

[ctx: #31016]
en: Show widget information
pl: Pokazuj gadżety

[ctx: #31017]
en: Votes
pl: Głosy

[ctx: #31018]
en: Increase
pl: Zwiększ

[ctx: #31019]
en: Decrease
pl: Zmiejsz

[ctx: #31020]
en: Background
pl: Tło

[ctx: #31021]
en: Show fanart
pl: Pokazuj fototapetę

[ctx: #31022]
en: Media Info 3
pl: Informacje 3

[ctx: #31023]
en: Enable animated video lyrics
pl: Aktywuj animowane teksty utworów

[ctx: #31024]
en: Enable skin debug info
pl: Pokazuj informacje diagnostyczne skóry

[ctx: #31025]
en: Show colour diffuse overlay
pl: Pokazuj kolorową teksturę rozmywającą

[ctx: #31026]
en: Show scrolling background text
pl: Pokazuj przewijany tekst w tle interfejsu

[ctx: #31027]
en: Show background video
pl: Pokazuj odtwarzane wideo w tle interfejsu

[ctx: #31028]
en: Show background visualisation
pl: Pokazuj wizualizację muzyki w tle interfejsu

[ctx: #31029]
en: Hub fallback widget
pl: Zapasowy gadżet centrum

[ctx: #31030]
en: Watched/UnWatched Indicators
pl: Wskaźniki stanu obejrzenia

[ctx: #31031]
en: Recent movies
pl: Filmy ostatnio dodane

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
pl: Filmy polecane

[ctx: #31033]
en: Watched / Unwatched Indicators
pl: Wskaźniki stanu obejrzenia

[ctx: #31034]
en: Enable Artist Slideshow
pl: Wizualizuj odtwarzanie muzyki pokazem slajdów wykonawcy

[ctx: #31035]
en: Recent episodes
pl: Odcinki ostatnio dodane

[ctx: #31036]
en: Recommended episodes
pl: Odcinki polecane

[ctx: #31037]
en: Watched (checkmark)
pl: Obejrzany (haczyk)

[ctx: #31038]
en: Recent albums
pl: Albumy ostatnio dodane

[ctx: #31039]
en: Recommended albums
pl: Albumy polecane

[ctx: #31040]
en: Recently added (star)
pl: Ostatnio dodany (gwiazdka)

[ctx: #31041]
en: Resumable (progress circle)
pl: Częściowo obejrzany (okrąg postępu)

[ctx: #31042]
en: Unwatched episodes (numeric counter)
pl: Odcinki nieobejrzane (licznik)

[ctx: #31043]
en: Extra art
pl: Dodatkowa grafika

[ctx: #31044]
en: Local subtitle found!
pl: Dostępne lokalne napisy!

[ctx: #31045]
en: Supplied by
pl: Dostarczone przez

[ctx: #31046]
en: Currently
pl: Aktualnie

[ctx: #31047]
en: Visualisation Presets
pl: Szablony wizualizacji

[ctx: #31048]
en: Playlist Options
pl: Opcje listy

[ctx: #31049]
en: Customise home menu
pl: Dostosuj menu startowe

[ctx: #31050]
en: Apply highlight colour filter to background overlay
pl: Zastosuj filtr koloru podświetlenia na teksturę tła

[ctx: #31051]
en: Prefer vertical context/view menus
pl: Preferuj pionowe menu kontekstowe/boczne

[ctx: #31052]
en: Rated
pl: Kategoria wiekowa

[ctx: #31053]
en: Show blank screen with clock when controls and info are hidden
pl: Pokazuj pusty ekran z zegarem, gdy przyciski i informacje są ukryte

[ctx: #31054]
en: Random movies
pl: Filmy losowe

[ctx: #31055]
en: Random episodes
pl: Odcinki losowe

[ctx: #31056]
en: Random albums
pl: Albumy losowe

[ctx: #31057]
en: Kiosk mode
pl: Tryb kiosku

[ctx: #31058]
en: Show player controls when pressing up if media playing
pl: Pokazuj przyciski odtwarzacza po naciśnięciu kursora w górę

[ctx: #31059]
en: Memory Used:
pl: Użycie pamięci:

[ctx: #31060]
en: Show top header tile and text when paused or seeking
pl: Pokazuj kafelek nagłówka z tekstem podczas pauzy i przewijania

[ctx: #31061]
en: Show clearart
pl: Pokazuj przezrocze

[ctx: #31062]
en: Show file name and path in info dialog
pl: Pokazuj nazwę pliku i folder w oknach informacji

[ctx: #31063]
en: Addons
pl: Dodatki

[ctx: #31064]
en: Custom background image
pl: Niestandardowy obraz tła

[ctx: #31065]
en: Hide 'Mouse' warning
pl: Ukrywaj ostrzeżenia o brakującej obsłudze myszy

[ctx: #31066]
en: Cinema Exp.
pl: Cinema Experience

[ctx: #31067]
en: Pages
pl: Stron

[ctx: #31068]
en: View Options
pl: Opcje widoku

[ctx: #31069]
en: Context Menu
pl: Menu kontekstowe

[ctx: #31070]
en: Info
pl: Informacje

[ctx: #31071]
en: Finishes at
pl: Koniec o

[ctx: #31072]
en: Playing
pl: Odtwarzane

[ctx: #31073]
en: Categories
pl: Kategorie

[ctx: #31074]
en: Submenu
pl: Podmenu

[ctx: #31075]
en: Icon
pl: Ikona

[ctx: #31076]
en: Weather Fanart
pl: Fototapeta pogody

[ctx: #31077]
en: Trending Movies
pl: Filmy na czasie

[ctx: #31078]
en: In Cinemas
pl: W kinach

[ctx: #31079]
en: Upcoming Films
pl: Wkrótce w kinach

[ctx: #31080]
en: Popular Movies
pl: Filmy popularne

[ctx: #31081]
en: Top Rated Movies
pl: Filmy najwyżej oceniane

[ctx: #31082]
en: Popular Shows
pl: Seriale popularne

[ctx: #31083]
en: Top Rated Shows
pl: Seriale najwyżej oceniane

[ctx: #31084]
en: On Air Shows
pl: Seriale na antenie

[ctx: #31085]
en: Airing Today
pl: Dzisiaj na antenie

[ctx: #31086]
en: Custom 1
pl: Niestandardowe 1

[ctx: #31087]
en: Custom 2
pl: Niestandardowe 2

[ctx: #31088]
en: Custom 3
pl: Niestandardowe 3

[ctx: #31089]
en: Custom 4
pl: Niestandardowe 4

[ctx: #31090]
en: Content Loading
pl: Wczytywane zawartości

[ctx: #31091]
en: Trending Shows
pl: Seriale na czasie

[ctx: #31092]
en: No information available
pl: Brak informacji

[ctx: #31093]
en: Movie Hub
pl: Centrum filmowe

[ctx: #31094]
en: TV Hub
pl: Centrum serialowe

[ctx: #31095]
en: Spotlight
pl: Wyróżnione

[ctx: #31096]
en: Hub items
pl: Pozycje centrum

[ctx: #31097]
en: Hub widget
pl: Gadżet centrum

[ctx: #31098]
en: Artwork
pl: Grafika

[ctx: #31099]
en: Codec
pl: Kodek

[ctx: #31100]
en: Recently Added
pl: Ostatnio dodane

[ctx: #31101]
en: Recently Played
pl: Ostatnio odtwarzane

[ctx: #31102]
en: Watch Random
pl: Odtwarzaj losową pozycję

[ctx: #31103]
en: Delete Settings Shortcut
pl: Usuń skrót do ustawień

[ctx: #31104]
en: Are you sure you want to remove the settings shortcut?[CR]Please ensure that you have an alternative method of accessing settings before you remove this shortcut.
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć skrót do ustawień?[CR]Upewnij się, że dysponujesz alternatywną metodą dostępu do ustawień, przed usunięciem tego skrótu.

[ctx: #31105]
en: Extra Info
pl: Dodatkowe

[ctx: #31106]
en: 3D Mode
pl: Tryb 3D

[ctx: #31107]
en: Similar
pl: Podobne

[ctx: #31109]
en: provided by themoviedb.org
pl: dostarczone przez TheMovieDB

[ctx: #31110]
en: Extras
pl: Zaawansowane

[ctx: #31111]
en: Choose primary highlight color
pl: Wybierz podstawowy kolor podświetlenia

[ctx: #31112]
en: Choose secondary highlight color
pl: Wybierz alternatywny kolor podświetlenia

[ctx: #31113]
en: Reset colors to defaults
pl: Przywróć domyślne kolory

[ctx: #31114]
en: Install weather fanart
pl: Zainstaluj pakiet fototapet pogody

[ctx: #31115]
en: Show weather with clock
pl: Pokazuj pogodę razem z zegarem

[ctx: #31116]
en: Animate fanart
pl: Animuj fototapetę

[ctx: #31117]
en: mins
pl: minuty

[ctx: #31118]
en: Animate artist slideshow
pl: Animuj pokaz slajdów wykonawcy

[ctx: #31119]
en: Show visualisation behind artist slideshow
pl: Pokazuj wizualizację w tle pokazu slajdów wykonawcy

[ctx: #31120]
en: Show artist slideshow
pl: Wizualizuj odtwarzanie muzyki pokazem slajdów wykonawcy

[ctx: #31121]
en: Music OSD
pl: Menu ekranowe

[ctx: #31122]
en: Match header tile with highlight color
pl: Dopasowuj nagłówek kafelka do koloru podświetlenia

[ctx: #31123]
en: Hub
pl: Centrum

[ctx: #31124]
en: Similar movies
pl: Filmy podobne

[ctx: #31125]
en: Similar to
pl: Podobne do

[ctx: #31126]
en: Colors
pl: Kolory

[ctx: #31127]
en: Header
pl: Nagłówek

[ctx: #31128]
en: Color
pl: Kolor

[ctx: #31129]
en: Enable individual tile colors in home customisation
pl: Aktywuj personalizację kolorów kafelków

[ctx: #31130]
en: items found
pl: dostępnych pozycji

[ctx: #31131]
en: Search Options
pl: Opcje wyszukiwania

[ctx: #31132]
en: by Title
pl: po tytule

[ctx: #31133]
en: by Genre
pl: po gatunku

[ctx: #31134]
en: by Actor
pl: po aktorze

[ctx: #31135]
en: by Director
pl: po reżyserze

[ctx: #31136]
en: by Studio
pl: po wytwórni

[ctx: #31137]
en: Panel list
pl: Panele

[ctx: #31138]
en: Show clock
pl: Pokazuj zegar

[ctx: #31139]
en: Hubs
pl: Centra

[ctx: #31140]
en: Show tile colour on unfocused tiles
pl: Pokazuj kolory kafelków dla nieaktywnych kafelków

[ctx: #31141]
en: Info icons
pl: Ikony

[ctx: #31142]
en: Big list info
pl: Informacje

[ctx: #31143]
en: Media Info 2
pl: Informacje 2

[ctx: #31144]
en: Player Controls
pl: Przyciski odtwarzacza

[ctx: #31145]
en: Extended Info
pl: Rozszerzone

[ctx: #31146]
en: Fanart fallback image
pl: Zapasowa fototapeta

[ctx: #31147]
en: Fallback widget
pl: Zapasowy gadżet

[ctx: #31148]
en: Media Info 3
pl: Informacje 3

[ctx: #31149]
en: Next Aired
pl: Wkrótce na antenie

[ctx: #31150]
en: Show widget posters
pl: Pokazuj plakaty gadżetów

[ctx: #31151]
en: Home tile icon
pl: Ikona kafelka ekranu startowego

[ctx: #31152]
en: Home tile text
pl: Tekst kafelka ekranu startowego

[ctx: #31153]
en: Always
pl: Zawsze

[ctx: #31154]
en: On Up
pl: Po zaznaczeniu

[ctx: #31155]
en: Never
pl: Nigdy

[ctx: #31156]
en: Show widget discart
pl: Pokazuj grafikę dysku w gadżecie

[ctx: #31157]
en: Home header text
pl: Tekst nagłówka ekranu startowego

[ctx: #31158]
en: Media Center
pl: Centrum multimedialne

[ctx: #31159]
en: Background overlay image
pl: Tekstura tła

[ctx: #31160]
en: Busy spinner
pl: Animacja zajętości

[ctx: #31161]
en: Backup skin settings
pl: Wykonaj kopię ustawień skóry

[ctx: #31162]
en: Restore skin settings from file
pl: Przywróć kopię ustawień z pliku

[ctx: #31163]
en: Gallery
pl: Galeria

[ctx: #31164]
en: Fanart list
pl: Fototapety

[ctx: #31165]
en: Show sorting and info line headers
pl: Pokazuj w nagłówku opcje sortowania i informacje

[ctx: #31166]
en: Individually set in customisation dialog
pl: Ustawione w oknie personalizacji

[ctx: #31167]
en: Show unwatched count in header
pl: Pokazuj liczbę nieobejrzanych pozycji w nagłówku

[ctx: #31168]
en: Now / Next
pl: Teraz / Następnie

[ctx: #31169]
en: Reset skin settings to defaults  (WARNING - This will override all skin settings)
pl: Przywróć domyślne ustawienia skóry (OSTRZEŻENIE - Wszystkie zmiany zostaną nadpisane)

[ctx: #31170]
en: Backup / Restore
pl: Kopia zapasowa

[ctx: #31171]
en: Reload skin
pl: Odśwież skórę

[ctx: #31172]
en: Transparent home bar
pl: Przezroczysty pasek ekranu startowego

[ctx: #31173]
en: Home bar style
pl: Styl paska ekranu startowego

[ctx: #31174]
en: Weather icons
pl: Ikony pogody

[ctx: #31175]
en: Customise shutdown menu
pl: Dostosuj menu zamykania

[ctx: #31176]
en: Genre icons
pl: Ikony gatunków

[ctx: #31177]
en: Automatically start fullscreen visualisation when starting playback
pl: Uruchamiaj wizualizacje muzyki w trybie pełnoekranowym

[ctx: #31178]
en: User profiles
pl: Profile użytkownika

[ctx: #31179]
en: Install from repository or zip file
pl: Zainstaluj z repozytorium lub pliku ZIP

[ctx: #31180]
en: Default
pl: Domyślne

[ctx: #31181]
en: Text in tiles
pl: Tekst w kafelkach

[ctx: #31182]
en: Text only
pl: Tylko tekst

[ctx: #31183]
en: Customise shutdown menu
pl: Dostosuj menu zamykania

[ctx: #31184]
en: Startup video or playlist
pl: Odtwarzaj wideo lub listę odtwarzania po uruchomieniu

[ctx: #31185]
en: Label
pl: Etykieta

[ctx: #31186]
en: Action
pl: Akcja

[ctx: #31187]
en: Background
pl: Tło

[ctx: #31188]
en: None (show user background)
pl: Brak (pokazuj tło użytkownika)

[ctx: #31189]
en: None
pl: Brak

[ctx: #31190]
en: Next Episode
pl: Następny odcinek

[ctx: #31191]
en: Last Episode
pl: Ostatni odcinek

[ctx: #31192]
en: Info List
pl: Informacje 3

[ctx: #31193]
en: Box Office
pl: Dochody kinowe

[ctx: #31194]
en: Show plot for hub widgets
pl: Pokazuj fabułę w gadżetach centrum

[ctx: #31195]
en: Allow widget reloading
pl: Zezwalaj na odświeżanie gadżetów

[ctx: #31196]
en: Use padding around panel edges
pl: Używaj marginesów wokół paneli

[ctx: #31197]
en: Panels
pl: Panele

[ctx: #31198]
en: Manage Dependencies
pl: Dodatki

[ctx: #31199]
en: Showcase
pl: Wizytownik

[ctx: #31200]
en: by
pl: przez

[ctx: #31201]
en: on
pl: na

[ctx: #31202]
en: Sort by: Default
pl: Sortowanie: Domyślne

[ctx: #31203]
en: No Additional Details Available
pl: Brak dodatkowych informacji

[ctx: #31204]
en: Header tile icon and label follows library content type
pl: Powiąż ikonę i etykietę kafelka z typem zawartości

[ctx: #31205]
en: Settings Level
pl: Poziom ustawień

[ctx: #31206]
en: Home Shortcuts and Widgets
pl: Skróty i gadżety

[ctx: #31207]
en: Home Header
pl: Nagłówek ekranu startowego

[ctx: #31208]
en: Home Bar Style
pl: Style paska startowego

[ctx: #31209]
en: Music Visualisation
pl: Wizualizacja muzyki

[ctx: #31210]
en: On Screen Display (OSD)
pl: Menu ekranowe

[ctx: #31211]
en: Video Information
pl: Informacje o wideo

[ctx: #31212]
en: No Content Currently Available
pl: Brak zawartości

[ctx: #31213]
en: Show user ratings for music albums / songs
pl: Pokazuj oceny użytkownika dla albumów i utworów

[ctx: #31214]
en: Show additional info labels in lists (e.g. ratings and year)
pl: Pokazuj dodatkowe informacje na listach (np. rok i kategoria wiekowa)

[ctx: #31215]
en: Plain list
pl: Lista

[ctx: #31216]
en: Video decoder
pl: Dekoder wideo

[ctx: #31217]
en: Pixel format
pl: Format piksela

[ctx: #31218]
en: Show additional info labels with media flags (e.g. ratings and year)
pl: Pokazuj dodatkowe informacje z etykietami mediów (np. rok i kategoria wiekowa)

[ctx: #31219]
en: Miscellaneous
pl: Inne

[ctx: #31220]
en: Info List 2
pl: Lista 2

[ctx: #31221]
en: Square List
pl: Kafelki

[ctx: #31222]
en: Enable / Disable views
pl: Zarządzanie widokami

[ctx: #31223]
en: Poster List
pl: Plakaty

[ctx: #31224]
en: Show additional dialog shadows
pl: Pokazuj dodatkowe cienie okien dialogowych

[ctx: #31225]
en: Use original Eminence v1 style side labels and arrows
pl: Używaj stylu menu bocznego i strzałek skóry Emincence w wersji 1

[ctx: #31226]
en: Lock view
pl: Zablokuj widok

[ctx: #31227]
en: Enable viewtype locking to content type
pl: Aktywuj przypisanie widoku dla typu zawartości

[ctx: #31228]
en: Select view mode
pl: Wybierz tryb widoku

[ctx: #31229]
en: Lock this viewtype to content type
pl: Przypisz widoku dla typu zawartości

[ctx: #31230]
en: Medium icons
pl: Miniatury

[ctx: #31231]
en: Use extra fanart if available
pl: Używaj dodatkowej grafiki, jeśli jest dostępna

[ctx: #31232]
en: Unlock View
pl: Odblokuj widok

[ctx: #31233]
en: This view mode is currently locked to the content type
pl: Ten tryb widoku jest aktualnie powiązany z typem zawartości

[ctx: #31234]
en: Do you wish to unlock it and set a new view mode?
pl: Czy chcesz go odblokować i  ustawić nowy tryb widoku?

[ctx: #31235]
en: Fanart fade opacity (default is 90%)
pl: Nieprzezroczystość fototapet (domyślnie 90%)

[ctx: #31236]
en: PVR
pl: Telewizja

[ctx: #31237]
en: View system events
pl: Pogląd zdarzeń systemowych

[ctx: #31238]
en: Event logs
pl: Dziennik zdarzeń

[ctx: #31239]
en: Events Log
pl: Dziennik zdarzeń

[ctx: #31240]
en: Switch viewtype artwork and list positions
pl: Zmieniaj grafikę widoku i pozycje listy

[ctx: #31241]
en: Hide home menu when widgets are focused
pl: Ukrywaj menu startowe po zaznaczeniu gadżetu

[ctx: #31242]
en: Recently viewed movies
pl: Filmy ostatnio oglądane

[ctx: #31243]
en: Landscape
pl: Panoramy

[ctx: #31244]
en: Posters
pl: Plakaty

[ctx: #31245]
en: Widget view mode
pl: Tryb widoku gadżetu

[ctx: #31246]
en: Showcase widget
pl: Wizytownik gadżetu

[ctx: #31247]
en: Display showcase widget when pressing down on menu items without submenus
pl: Wyświetlaj wizytownik gadżetu dla pozycji menu bez podmenu

[ctx: #31248]
en: Showcase Widgets
pl: Wizytownik gadżetów
